Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczna Skrzynka PodawaczaMonitor PolskiDziennik UstawElektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa PodlaskiegoBakałarzewo
Znajdujesz się w: Strona główna / Urząd Gminy
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Subskrypcja
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja - dopisz - wypisz
Goście on-line
Licznik odwiedzin:
0531862
Dzisiaj:
67
Gości on-line:
0
Twoje IP:
54.226.246.160
Urząd Gminy
 

URZĄD GMINY BAKAŁARZEWO
ul. Rynek 3  16-423 Bakałarzewo

Godziny urzędowania:

poniedziałek-piątek:  7:00 - 15:00

tel. centrala (087) 569-40-23, 569-40-24,
fax (087) 569-43-08 lub centrala+w. 130
e-mail:
urzad@bakalarzewo.pl

 

REFERATY  I   SAMODZIELNE STANOWISKA

nr telefonu

nr
wewn.

nr pokoju

adres e-mail

Sekretariat                    

Ewa Żukowska

Krystyna Gorlo

87 569 40 23

87 569 40 24

111

113

9

ezukowska@bakalarzewo.pl

kgorlo@bakalarzewo.pl

Wójt Gminy                    

Tomasz Naruszewicz

 

 

11

 

Sekretarz Gminy            

Ewa Czarnecka-Drobiszewska

 

 

10

 

Skarbnik Gminy             

Alicja Przyborowska

 

 

14

 

Podatki                            

Wanda Szymańska
Alicja Sadowska

87 569 41 61

119

2

wszymanska@bakalarzewo.pl  asadowska@bakalarzewo.pl

Księgowość  budżetowa 

Wiesława Chlebus
Helena Kiersnowska

 

126

12

wchlebus@bakalarzewo.pl  hkiersnowska@bakalarzewo.pl

Kasa                                  

Małgorzata Sowulewska

 

118

1

msowulewska@bakalarzewo.pl

Kierownik USC                

Marian Skupski

87 569 42 58

117

7

mskupski@bakalarzewo.pl

Kierownik RIGG                                            

Stefan Biłda

Krystian Dąbrowski

 

87 569 41 48

 

116

 

15

   

kdabrowski@bakalarzewo.pl            

Obrót ziemią                    

Janina Wróblewska

87 569 42 76

114

17

jwroblewska@bakalarzewo.pl

Nadzór budowlany         

Barbara Sawczuk

87 569 41 69

115

16

bsawczuk@bakalarzewo.pl

Oświata, OC, OSP           

Wiesława Jurewicz

87 569 43 09

124

13

wjurewicz@bakalarzewo.pl  

Gospodarka odpadami   

Monika Kozłowska

87 569 42 57

127

6

odpady@bakalarzewo.pl

Informatyk

Anna Traczkowska

87 569 43 09

124

13

informatyk@bakalarzewo.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ ZESPOŁU SZKÓŁ W BAKAŁARZEWIE

Księgowość szkół           

Anna Karpiuk

 

126

12

ksiegowscszkol@bakalarzewo.pl  

Dorota Mieńkowska

87 569 42 76

114

17

mienkowskadorota@gmail.com  

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Kierownik GOPS            

Wiesława Kurzynowska

87 569 40 27

120

5

gops@bakalarzewo.pl

GOPS                         Świadczenia rodzinne   

Maria Szwejser,
Maria Żukowska-Omilian
Paulina Miłun
Małgorzata Pietrewicz
Marta Deja

 

87 569 40 26

 

121

 

4

mszwejser@bakalarzewo.pl mzukowskaomilian@bakalarzewo.pl

Księgowość GOPS

Alicja Reczkowska

 

126

12

areczkowska@bakalarzewo.pl


Wójt Gminy przyjmuje interesantów w zakresie załatwiania indywidualnych spraw obywateli oraz skarg i wniosków we wtorki w godz. 1200 - 1530 oraz we czwartki w godz. 800 – 1200, w zastępstwie Sekretarz Gminy.

UG Bakałarzewo
Zegar
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
4 września 2015
piątek
247 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
imieniny
Dalii, Idy, Rocha
Urząd Gminy Bakałarzewo, ul. Rynek 3, 16-423 Bakałarzewo, pow. suwalski, woj. podlaskie
tel.: +48(087)5694024, fax: +48(087)5694308, email: urzad@bakalarzewo.pl, http://bakalarzewo.pl
NIP: 844-00-08-292, Regon: 000531387
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI